No request new password (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: People
eo: Uzantoj

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.
