No request new password (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Create a new user account.
fi: Luo uusi käyttäjätili.

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: People
fi: Käyttäjät

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.
