No request new password (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Create a new user account.
ja: ユーザーアカウントの作成

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: People
ja: ユーザー

en: Sorry, unrecognized username or password.
ja: 申し訳ありませんが、不明なユーザー名、パスワードです。

en: Login attempt failed for %user.
ja: %user さんがログインに失敗しました。
