No request new password (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Create a new user account.
kn: ಹೊಸ ಬಳಕೆದಾರರ ಖಾತೆಯನ್ನು ರಚಿಸಿ.

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: People
kn: ಜನರು

en: Login attempt failed for %user.
kn: %user ರವರ ಲಾಗಿನ್ ಪ್ರಯತ್ನ ವಿಫಲವಾಗಿದೆ
