No Request New Password (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: People
lv: Cilvēki

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later.
lv[0]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāki neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Konts tiks īslaicīgi bloķēts. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
lv[1]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāk kā @count neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Konts tiks īslaicīgi bloķēts. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
lv[2]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāk kā @count neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Konts tiks īslaicīgi bloķēts. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
