No Request New Password (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: People
ro: Persoane

en: Sorry, unrecognized username or password.
ro: Ne pare rău, numele de utilzator sau parola nu sunt corecte.

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eşuată de autentificare pentru %user.
