No Request New Password (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Create a new user account.
ru: Создать новую учётную запись пользователя.

en: Create new account
ru: Регистрация

en: People
ru: Пользователи

en: Sorry, unrecognized username or password.
ru: Извините, неизвестное имя пользователя или пароль

en: Login attempt failed for %user.
ru: Ошибка входа в систему для пользователя %user.
