No request new password (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Create a new user account.
vi: Tạo tài khoản người dùng mới.

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: People
vi: Mọi người

en: Login attempt failed for %user.
vi: Các lần đăng nhập bị thất bại của %user.
