No Request New Password (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Create a new user account.
fa: ایجاد حساب جدید

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: People
fa: افراد

en: Sorry, unrecognized username or password.
fa: با عرض پوزش، نام کاربری یا رمز عبور شناسایی نشد

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.
