Not taxable users (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन
