Not taxable users (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Order
af: Bestelling

en: Add user
af: Voeg gebruiker by
