Not taxable users (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር
