Not taxable users (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Order
ar: الترتيب

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: User name
ar: اسم المستخدم
