Not taxable users (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Order
ast: Orde

en: Add user
ast: Amestar usuariu
