Not taxable users (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: User name
az: İstifadəçi adı
