Not taxable users (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Order
be: Парадак

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка
