Not taxable users (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Order
bg: Поръчка

en: Add user
bg: Добавяне на потребител
