Not taxable users (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Order
bn: ক্রম
