Not taxable users (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
