Not taxable users (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Order
bs: Poredak

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: User name
bs: Korisničko ime
