Not taxable users (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Order
ca: Ordre

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: User name
ca: Nom d'usuari
