Not taxable users (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: User name
cs: Uživatelské jméno
