Not taxable users (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Order
cy: Trefn

en: Add user
cy: Ychwanegu defnyddiwr
