Not taxable users (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: delete
da: slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Order
da: Rækkefølge

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: User name
da: Brugernavn

en: Delete user
da: Slet bruger
