Not taxable users (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: edit
de: Bearbeiten

en: Order
de: Reihenfolge

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: Add user
de: Benutzer hinzufügen

en: User name
de: Benutzername

en: Edit user
de: Benutzer bearbeiten

en: Delete user
de: Benutzer löschen

en: Custom date
de: Benutzerdefiniertes Datum
