Not taxable users (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་
