Not taxable users (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Order
el: Σειρά

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: User name
el: Όνομα χρήστη
