Not taxable users (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Order
eo: Ordo

en: Add user
eo: Aldonu uzanton
