Not taxable users (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Order
et: Järjestus

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja
