Not taxable users (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Order
eu: Ordena

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
