Not taxable users (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Order
fi: Järjestys

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Custom date
fi: Mukautettu päivämäärä
