Not taxable users (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Add user
fil: Magdagdag nang tagagamit
