Not taxable users (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Order
fr: Ordre

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: Add user
fr: Ajouter un utilisateur

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Delete user
fr: Supprimer l'utilisateur

en: Custom date
fr: Date personnalisée
