Not taxable users (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Order
gl: Orde

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: User name
gl: Nome de usuario
