Not taxable users (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
