Not taxable users (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Order
he: סידור

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: User name
he: שם משתמש

en: Delete user
he: מחק משתמש
