Not taxable users (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Order
hi: क्रम

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
