Not taxable users (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Order
hr: Redoslijed

en: Add user
hr: Dodaj korisnika
