Not taxable users (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Order
hu: Rendelés

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Delete user
hu: Felhasználó törlése
