Not taxable users (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել
