Not taxable users (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: delete
id: hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: Order
id: Urutan

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: User name
id: Nama pengguna
