Not taxable users (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Order
is: Pöntun

en: Add user
is: Bæta við notanda
