Not taxable users (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: delete
it: elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Order
it: Ordina

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: Add user
it: Aggiungi un utente

en: User name
it: Nome utente
