Not taxable users (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Order
ja: オーダー

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: User name
ja: ユーザー名

en: Delete user
ja: ユーザーの削除
