Not taxable users (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Order
jv: Urutan

en: Add user
jv: Tambah panganggo
