Not taxable users (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
