Not taxable users (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Add user
kk: Қолданушы қосу
