Not taxable users (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Order
km: លំដាប់

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ
