Not taxable users (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Order
ku: ڕیز

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە
