Not taxable users (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Order
lt: Tvarka

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: User name
lt: Nario vardas
